O mnie | z-kowalczyk-89 | e-blogi.pl
_blog z-kowalczyk-89
O mnie 2014-09-17

Witam serdecznie moich obserwatorów i pozostałych internautów! Dziś opowiem wam coś o sobie, gdyż z roztrzepania jeszcze tego nie zrobiłem.
A więc wita was Zbigniew. Możecie myśleć o mnie jako o Zbychu albo o Zbyszku. Obecnie jestem doświadczony przedsiębiorcą - handlowcem. Prowadzę sklep stacjonarny i internetowy. Mam własną platformę sprzedażową, ale aktywnie działam też na serwisach aukcyjnych (np. allegro) czy ogłoszeniowych (np. olx.pl - dawna tablica.pl). Sprzedaję sprzęt RTV i AGD polskich, lokalnych i tym samym mniej znanych producentów. Sprzęt nie jest gorszej jakości, ale marka nie jest znana, więc niestety producent nie może narzucić zbyt wysokiej ceny. Niestety dla producenta, stety dla konsumenta.
Założyłem tego bloga, bo jestem uczciwym sprzedawcą. Sam często robię zakupy w sieci i denerwują mnie nieuczciwe praktyki stosowane przez sprzedawców. Nie chcę, aby moi klienci tak o mnie myśleli, więc piszę na co należy zwrócić uwagę podczas zakupów. Powiecie, że moje działania to taki CSR (społecznie odpowiedzialny biznes), ale mi naprawdę zależy na zadowoleniu klienta. Swoje lata już mam, dorobiłem się, prowadzenie sklepu jest moją pasją, a nie sposobem na przeżycie.
Poza tym interesuję się najnowszymi technologiami, komputerami oraz możliwościami internetu. Kolekcjonuję także znaczki i stare monety.
Mam nadzieję, że czytanie mojego bloga będzie dla was przyjemnością.Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]