Wyszukiwanie przedmiotów | z-kowalczyk-89 | e-blogi.pl
_blog z-kowalczyk-89
Wyszukiwanie przedmiotów 2014-12-03

Witam was moi kochani po krótkiej przerwie. Dzisiaj opowiem wam o tym, jak poruszać się na platformie sklepu internetowego.
Intuicyjnie potraficie odnaleźć się w sklepie internetowym - jestem tego pewien. Ale zawsze może podpowiem wam coś nowego, powiem wam o nowych trikach, o których do tej pory nie mieliście pojęcia.
Na dole strony, w tak zwanej stopce zawsze znajduje się mapa strony - czyli wszystkie zakładki, jakie są na stronie. I w mapie strony te zakładki nie są tajemniczo poukrywane! Ja często właśnie za pośrednictwem tej stopki udaje mi się szybciej znaleźć to, czego akurat potrzebuję.
Po drugie korzystajcie z wyszukiwarek, jeśli są dostępne na stronie. Zamiast denerwować się i szukać, w jakiej kategorii znajduje się dana rzecz, od razu kilkoma kliknięciami możecie ją znaleźć.
Korzystajcie także z filtrów, dzięki którym zawężycie kryteria wyszukiwania. Z takich inteligentnych filtrów korzysta allegro - można na przykład wybrać kruszec, z jakiego ma być zrobiona bransoletka oraz na przykład określić jej przedział cenowy. Jest to naprawdę przydatna rzecz.
A jeśli już całkiem nie możecie poradzić sobie z wyszukaniem przedmiotu, to po prostu wpiszcie w google nazwę szukanego przedmiotu i nazwę strony, z jakiej chcecie dokonać zakupu. To myślę powinno wam w ostateczności pomóc.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]