Prowadzenie e-sklepu - podstawowe zasady | z-kowalczyk-89 | e-blogi.pl
_blog z-kowalczyk-89
Prowadzenie e-sklepu - podstawowe zasady 2014-12-17

Dzisiaj chciałbym przedstawić wam kilka zasad odnoszących się do tworzenia sklepów internetowych. Być może w przyszłości sami chcielibyście prowadzić taki sklep. O czym więc warto pamiętać podczas tworzenia swojej koncepcji biznesu.

Platforma sklepu
Jeśli nie macie odpowiednich umiejętności informatycznych, nie potraficie bardzo dobrze programować, to nie bierzcie się za tworzenie własnej platformy. Są także gotowe platformy, które można modyfikować, ale ich także nie polecam. Platforma będzie waszą wizytówką, więc postarajcie się, aby sklep był intuicyjny oraz nie zawierał żadnych "dziur", które byłby podatne na ataki ze strony hakerów. Klient w waszym sklepie ma się czuć bezpiecznie, szczególnie jeśli chodzi o płatności online.

Poszukajcie kilku dostawców
Nigdy nie uzależniajcie się od jednego dostawcy. Wybierajcie także dostawców i hurtownie internetowe, które będą miały duży wybór asortymentu i elastyczny czas dostarczania towaru. Jednym z przykładów tego typu sklepów jest sklep, a raczej internetowa hurtownia, którą możecie odwiedzić pod adresem http://www.hurtowniamegabrand.pl . Na stronie jest bardzo duży wybór ubrań zarówno męskich, jak i damskich. Zwróćcie uwagę, że ceny są dostępne bez konieczności zalogowania się (niektóre hurtownie mają ukryte ceny do momentu rejestracji), a to ułatwia porównanie ofert. Ceny produktów są przystępne. Ważne jest także, aby zawsze zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie sprzedawcy, aby wiedzieć, w jakie zasady zaczęło się grać. Na tej stronie regulamin jest oczywiście przejrzysty.

Zadbajcie o reklamę
Będziecie nowi w sieci wśród tysiąca bardzo podobnych podmiotów. Zadbajcie więc o to, aby was zauważono. Reklamujcie się, a później pójdzie już opinia o was pocztą pantoflową. Powodzenia


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]