z-kowalczyk-89 | e-blogi.pl
_blog z-kowalczyk-89
Zakupy świąteczne. 2015-04-01


  Serdecznie witamy na naszym blogu i przypominamy wszystkim czytelnikom, że zbliżają się święta i najwyższy czas zrobić świąteczne zakupy.


  Nie należy czekać z tym zajęciem na ostatni moment, bo może zabraknąć dla Was świeżych towarów spożywczych.


Należałoby zadbać także o świąteczny wystrój mieszkania.


  W sklepach oczywiście zastaniecie tłumy biegających ludzi i kolejki przy kasach. Nie należy się tym zrażać. Pomimo tego zamieszania z pewnością znajdziemy wszystkie niezbędne podczas świąt produkty. Do konieczności należy zakup dużej ilości jajek i kiełbasy, szynkę, majonez, babkę piaskową i może jakiś sernik lub makowiec, chleb i żółty ser, reszta to już wedle Waszego uznania. Z alkoholi konieczny jest likier jajeczny, tradycyjnie przygotowywany na Wielkanoc z alkoholu, żółtek jaj i cukru. Jeśli chodzi zaś o wystrój mieszkania to konieczne są pisanki, pluszowe kurczaki i zajączek, bazie do wazonu i cukrowy baranek.


  Konieczny jest też sprawny telewizor, zwłaszcza, że wszystkie telewizje przygotowały świąteczny, rozrywkowy repertuar. Pogoda w tym roku nie będzie sprzyjać spacerom, będzie bardzo wietrznie i mroźnie i możemy spodziewać się nawet śniegu. Radzimy więc spędzić tegoroczne święta w domach z rodziną przed telewizorami.


  Z takim wyposażeniem możemy liczyć na wesołe i wygodne święta.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]